Svatební fotografie

Svatba

Svatba jsou emoce, radost, štěstí a pro většinu lidí jeden z nejkrásnějších dnů života. Doprovází ho výjimečnost, jedinečnost, všichni jsou pozitivně naladěni, hezky oblečeni. Snažím se, aby moje fotografie tento okamžik zachytily co nejvěrněji, a záleží mi na tom, aby ženich a nevěsta byli spokojeni a díky mé práci znovu a znovu prožívali svůj velký den.

Nabízím individuální přístup, vyladění představ o svatebním dnu předem, celodenní fotografickou svatební péči a fotografie na papíře, flash disku či CD do týdne. Více informací telefonicky nebo při osobním setkání.


(www.ivideos.cz)

Portrétní inscenovaná svatební fotografie

Máte rádi klidnou atmosféru, chcete si užít okamžiky svatby jen sami dva bez všech členů rozvětvených rodin? Portrétní balíček lze využít na focení ve svatebním oblečení v jiný než svatební den v ateliéru či v přírodě.

Rande

Kvalitní partnerský vztah patří k tomu nejlepšímu, co nás v životě může potkat. Dva lidé ale nepotřebují úřední razítko, aby se milovali a navzájem respektovali. Rádi vám zhotovíme sérii partnerských fotografií, ze kterých bude čišet vaše láska, přátelství, společné koníčky i oddanost jeden druhému. Partnerské fotografie vám zůstanou jako vzpomínka na krásnou dobu, kdy jste s milovaným protějškem randili a společně si plnými doušky užívali života, do jehož další etapy možná později vkročíte jako manželé. Focení partnerů v přírodě, domácím prostředí nebo u nás v ateliéru zabere zhruba dvě hodiny. Kompozici snímku společně vymyslíme tak, aby fotografie i po dlouhých létech ve vás vyvolala příjemné mrazení a vzpomínky na léta bezstarostného randění.

MENU
X

Navštivte také náš nový web

LUKÁŠ NAVARA - svatební fotograf

www.lukasnavara.cz