Rodinné fotografie

Těhulky

Nechte se v našem ateliéru vyfotit s bříškem, ať máte vzpomínku na vaše těhotenství. Můžete přijít buď sama, nebo i s partnerem. Nejideálnější doba na těhotenské focení je 35. až 38. týden. Nabízíme ale také průběžné focení těhotenství každý měsíc. S sebou si vezměte oblečení, ve kterém se budete po dobu focení cítit pohodlně. Rifle, volné halenky, košilky, šaty, pěkné spodní prádlo a doplňky. Pokud přijdete i s partnerem, barevně se slaďte, můžete vzít i botičky nebo hračku pro miminko. Pro ještě krásnější fotografie vám můžeme zajistit i služby vizážistky.

Rodiče a děti

I když vývoj fotografování běží mílovými kroky a rodinná alba plní tisíce amatérských fotografií nadšených tatínků, maminek i dětí, zkuste pro srovnání jednou využít služeb profesionála. Práce se světlem a stínem, retuše, rekvizity, špičková technika a vybavení ateliéru – to může posunout váš pohled na fotografování zase o kousek dál a přinést celé rodině nezapomenutelný zážitek i krásné vzpomínky.

Vyfotíme vás v exteriérech, v ateliéru, doma, při oslavě narozenin, o Vánocích či Velikonocích, při křtu, adrenalinovém zážitku nebo promoci. Potřebujete dobrou náladu, děti své oblíbené hračky a oblečení, nebojte se přivést i domácího mazlíčka.

MENU
X

Navštivte také náš nový web

LUKÁŠ NAVARA - svatební fotograf

www.lukasnavara.cz