Rodinné fotografie

Těhulky

Nechte se v našem ateliéru vyfotit s bříškem, ať máte vzpomínku na vaše těhotenství. Můžete přijít buď sama, nebo i s partnerem. Nejideálnější doba na těhotenské focení je 35. až 38. týden. Nabízíme ale také průběžné focení těhotenství každý měsíc. S sebou si vezměte oblečení, ve kterém se budete po dobu focení cítit pohodlně. Rifle, volné halenky, košilky, šaty, pěkné spodní prádlo a doplňky. Pokud přijdete i s partnerem, barevně se slaďte, můžete vzít i botičky nebo hračku pro miminko. Pro ještě krásnější fotografie vám můžeme zajistit i služby vizážistky.

NewBorn

Děti rostou tak rychle, že se nestačíme divit a už jdou do školky. Proto byste neměli propásnout už první dny jejich života. Nejlepší dobou pro nafocení novorozeňat je do desátého dne od porodu. Domluvit termín je nejlepší již během těhotenství. Na toto focení využíváme náš ateliér, kde máme spoustu rekvizit, které neustále přikupujeme a obnovujeme. Pokud vám ale váš zdravotní stav nedovoluje dostavit se do ateliéru, rádi přijedeme k vám domů. Určitě nebudete litovat, vzniknou neopakovatelné a kouzelné fotky.

Rodiče a děti

I když vývoj fotografování běží mílovými kroky a rodinná alba plní tisíce amatérských fotografií nadšených tatínků, maminek i dětí, zkuste pro srovnání jednou využít služeb profesionála. Práce se světlem a stínem, retuše, rekvizity, špičková technika a vybavení ateliéru – to může posunout váš pohled na fotografování zase o kousek dál a přinést celé rodině nezapomenutelný zážitek i krásné vzpomínky.

Vyfotíme vás v exteriérech, v ateliéru, doma, při oslavě narozenin, o Vánocích či Velikonocích, při křtu, adrenalinovém zážitku nebo promoci. Potřebujete dobrou náladu, děti své oblíbené hračky a oblečení, nebojte se přivést i domácího mazlíčka.

MENU