Co ještě umíme

Reportážní foto

Pořádná oslava se neobejde bez fotografií, které i po létech vyloudí úsměv na tváři či nostalgickou slzu v oku nejednoho účastníka. Nabízíme vám fotoreportáž ze setkání s přáteli, z narozeninové oslavy, letní párty nebo posezení s obchodními partnery v příjemné hospůdce. Předem s vámi dohodneme detaily tak, aby náš fotograf nerušil průběh oslavy a zapadl do kolektivu, což je jedna z podmínek kvalitní reportáže.

Sportovní foto

Sportovní aktivity mají blahodárný vliv na fyzickou kondici i duševní pohodu. Byla by proto škoda nemít obrazovou vzpomínku na vydařený sportovní výkon nebo přátelské fotbalové utkání s týmem ze sousední vesnice, díky které si i po létech živě vybavíte neopakovatelné sportovní zážitky. Nabízíme zhotovení fotografií sportovním nadšencům, profesionálním sportovcům i amatérským týmům. Snímky můžete vystavit ve svých klubovnách, na internetu nebo je využít při tvorbě obrazové ročenky a klubového alba.

Pronájem ateliéru

Fotografování v ateliéru má nesporné výhody i kouzlo, každý fotoamatér a mnohdy i profesionální fotograf ale nemá vhodné prostory a hlavně vybavení, aby ateliérové snímky vytvořil vlastními silami. Nabízíme vám proto pronájem fotoateliéru, jehož parametry jsou uvedeny v následující tabulce.

Novinka – 3D foto!!!

Kvalitní fotografie prodává, a o 3D fotografii to platí dvojnásob. Zatímco pomocí klasického dvojrozměrného snímku umístěného na internetových stránkách vaší firmy či e-shopu si zákazník může udělat pouze hrubou představu o výrobku, který si chce pořídit, tak s jedním rozměrem navíc si předmět může důkladně prohlédnout ze všech stran a snadněji se rozhodnout pro nákup.
A jak 3D fotografie, která se stala hitem posledních let, vlastně vzniká? Výrobek v našem ateliéru pečlivě vyfotíme z 360 stupňů a pomocí speciální aplikace vytvoříme 3D digitální fotografii, kterou si můžete umístit na internetové stránky. 3D fotografie je velmi působivá a i díky ní získáte náskok před konkurencí.

Fotky z budky

Novinkou v naší nabídce je fotobudka, která dokáže na svatbě i setkání s přáteli roztočit zábavu do ještě vyšších otáček. Fotobudka je speciální zařízení, s jehož pomocí si můžete na soukromé akci pořídit spoustu veselých a zajímavých snímků. Stačí si stoupnout před její objektiv a nechat se vyfotit v objetí milované osoby nebo v nejrůznějších pózách. Nabízíme vám i dodávku speciálních rekvizit a fotopozadí. Fotobudka snímky vyrobí za několik sekund a hned je můžete rozdat účastníkům oslavy. Fotobudka velmi dobře poslouží také na veletrzích, výstavách či firemních akcích.

MENU
X

Navštivte také náš nový web

LUKÁŠ NAVARA - svatební fotograf

www.lukasnavara.cz