Módní a portrétní fotografie

Modeling, glamour a boudoir

Do portfolia našich služeb v oblasti módní a portrétní fotografie patří zhotovení profesionálních snímků pro katalogy modelek (tzv. booky), prezentace módních novinek, tiskoviny i životopisy. Nemělo by se zapomínat na to, že kvalitní portrétní fotografie může být také originálním dárkem pro milovaného partnera či památkou na určitou životní etapu. 

Módní a portértní fotografie už dávno není doménou profesionálních modelek s ostře sledovanými mírami, ale radost si tímto způsobem stále častěji dělají ženy i muži bez rozdílu věku. Soukromý fotoportrét můžete využít i na svém facebookovém profilu, blogu, internetových stránkách nebo jako přílohu životopisu, s jehož pomocí se snažíte vydat na novou profesní dráhu.

Samostatnou kapitolou v nabídce našich služeb jsou glamour fotografie, které citlivým způsobem zvýrazňují krásu ženského těla a mohou mít lehký erotický náboj. Fotografie glamour se vyznačují tím, že zaujmou bez toho, aniž by musely být odhaleny choulostivé partie ženského těla. Módní a portrétní fotografie se neobejde bez pečlivé přípravy, se kterou vám může za příplatek pomoci kadeřnice, vizážistka či stylistka. Samozřejmostí je možnost zapůjčení oblečení a doplňků, s jehož výběrem rádi poradíme.

Business foto pro firmy

Základem úspěchu každé firmy jsou kvalitní zaměstnanci, kteří jsou jejím hnacím motorem a vytváří dobré jméno podniku. Nabízíme vám zhotovení série fotografií, které zachytí vás a vaše pracovníky v uvolněné atmosféře, avšak při zachování seriózního vyznění snímků. Fotografie zhotovíme tak, aby přesně a lehce zapadly do vašeho firemního stylu, na který jsou zvyklí obchodní partneři i zaměstnanci.

Profesionální business fotografie pro vás připravíme v našem ateliéru v Olomouci. Pokud dáte přednost firemnímu prostředí, tak sbalíme potřebné vybavení a přijdeme k vám. Fotografie, které vyberete, poté projdou profesionální postprodukcí. Naši odborníci snímky vyladí a dodají ve dvou rozlišeních pro použití na webu i pro klasický tisk.

Facebook balíček

Sociální sítě zažívají velký rozmach a svůj virtuální profil na nich má už několik milionů Čechů. Fotografie na sociálních sítí je často první informací, kterou zájemci o vaši maličkost pomocí několika málo kliknutí myší získají. První dojem si tak stále více lidí nevytvoří při osobním setkání v kanceláří či kavárně, ale při virtuální návštěvě sociálních sítí. První dojem je přitom velmi důležitý, jelikož se od něj odvíjí budoucí osobní i obchodní vztahy a často pomáhá nastartovat novou kariéru. Kvalitní fotoportrét, který vám rádi podle vašich představ vytvoříme, můžete použít jako profilový obrázek na Facebooku či jej proměnit v úvodní fotografii, která upoutá pozornost každého návštěvníka vašeho profilu. S naší pomocí budete mít jistotu, že první dojem bude příznivý. To ostatní už bude záležet na vás.

MENU
X

Navštivte také náš nový web

LUKÁŠ NAVARA - svatební fotograf

www.lukasnavara.cz