Reklamní fotografie

Fotografie umí prodávat

Kdybych měl v kapse poslední dolar, utratil bych ho za reklamu, prohlásil slavný americký podnikatel a průkopník automobilového průmyslu Henry Ford. Jeho slova jsou platná i po desítkách let. Bez investic do reklamy se neobejde žádný podnikatel, který chce na trhu uspět se svým zbožím či službami. A reklama, která má zaujmout zákazníky, se neobejde bez kvalitního obrazového materiálu. Reklamní fotografie už dávno není využívána pouze v tištěné reklamě, ale stále častěji je součástí reklamy na internetu, která v posledních letech zažívá rozmach. Jedna kvalitně zhotovená reklamní fotografie tak může posloužit na plakátu či jako základ reklamního banneru na webu. S výrobou reklamních a produktových fotografií máme dlouholeté zkušenosti. Umíme zhotovit zajímavý snímek, který prodává, a dokážeme splnit i náročná přání klientů. Reklamní fotografii pořídíme v různém prostředí, ať už je to horské středisko, sluncem zalitá pláž, malebné zákoutí přírody, restaurace nebo vinný sklípek. Cílem našeho snažení vždy je, aby vaše firma předčila konkurenci a dobře prodala svoje výrobky a služby.

Letecká fotografie

Z ptačí perspektivy vypadá svět úplně jinak. Přesvědčí vás o tom naše kvalitní letecké snímky sídla vaší firmy, rodinného domu, zajímavého eventu nebo oblíbené památky, kterými se můžete pochlubit obchodním partnerům, známým nebo je použít v prezentačních materiálech a výročních zprávách.

Při leteckém snímkování klademe důraz na to, aby fotografovaný objekt vynikl a diváka zaujal na první pohled. Pro kvalitní výsledek je důležitá volba správné výšky a úhlu pohledu na fotografovaný objekt, na čemž si dáváme velmi záležet. Naše letecké snímky zdobí kanceláře obecních úřadů, zasedací místnosti firem i obývací pokoje. Objednejte si letecký snímek a pokochejte se nevšedním pohledem z výšky.

Produktová fotografie

Produktová fotografie hraje stále důležitější roli v komunikaci mezi prodejcem a zákazníkem. Tvorba kvalitní produktové fotografie, která podpoří prodej výrobku či služby, je ale tak trochu alchymie. Důležité je zaměřit se na podstatné rysy výrobků a ty pak na snímku s citem zdůraznit. Velkou pozornost samozřejmě věnujeme aranžmá a nasvícení. Kvalitní produktová fotografie působí jako magnet a doslova přitáhne oči zákazníka, kterému nenásilnou formou napoví, proč by se měl zrovna váš produkt koupit.

Produktovou fotografii, která nachází uplatnění při prodeji spotřební elektroniky, potravin, oblečení i hraček, můžete použít ve vašem e-shopu, katalogu, billboardu či na obalu výrobku nebo firemním webu. Dříve byla produktová fotografie poněkud opomíjenou disciplínou, v posledních letech si ale její důležitost v marketingové komunikaci uvědomuje stále více českých výrobců a prodejců.

S profesionální produktovou fotografií máme mnohaletou zkušenost a naše služby si pochvalují desítky spokojených klientů. Pomůžeme vám také v postprodukci, kde produktovou fotografii vyšperkujeme do naprosté dokonalosti. Dostanete tak na stůl obrázky vypilované do posledního detailu, které budou důstojně prezentovat vaši firmu a její výrobky. Pokud se rozhodnete využít našich služeb, tak vám produktovou fotografii rádi zhotovíme v našem ateliéru nebo přijedeme do vaší prodejny či firmy.

Architektura

Kvalitní fotografie prodává nejen zboží denní potřeby, ale i nemovitosti. Fotografie exteriéru a interiéru totiž hraje důležitou roli v rozhodovacím procesu potenciálních zákazníků, kteří se poohlížejí po novém bytě, vile nebo rekreační chatě. Investice do precizně zhotovené fotografie nemovitosti se proto vyplatí. Nabízíme služby developerům a majitelům nemovitostí, kteří potřebují prodat dům či pronajmout byt. Přijedeme, poradíme a vyfotíme vaši nemovitost tak, aby se šance na její prodej výrazně zvýšily a nabídka oslovila koupěchtivé zájemce.

MENU
X

Navštivte také náš nový web

LUKÁŠ NAVARA - svatební fotograf

www.lukasnavara.cz