Pronájem ateliéru

Pronájem ateliéru

Fotografujete jednou za rok a začínáte nebo prostě je vám líto vyhodit hromadu peněz za vybavení fotoateliéru?
Pak je pro Vás vhodný jednorázový pronájem ateliéru za cenu od 300 Kč / hod.

Ateliér NAVARAFOTO se nachází nedaleko Hlavního vlakového nádraží v Olomouce a je lehce dostupný díky MHD ze zastávky Pasteurova. Pokud přijedete automobilem, parkování je možné přímo před vchodem do ateliéru.

Pronájem ateliéru je určen fotografům, kteří ocení kvalitní techinické vybavení a velký prostor. Ateliér NAVARAFOTO je dostupný všem fotografům, ať už úplným začátečníkům, mírně pokročilým fotografům, nebo profesionálům s velkými nároky.
Ateliér je vybaven pro malé i velké foto i video produkce, v ateliéru je možnost instalace greenscreenu. 

Příjemné prostředí ateliéru s výškou stropu 4,5 metru, zajistí absolutní soukromí, kde fotograf i model jsou ničím nerušeni a mají prostor se soustředit pouze na perfektní výslednou práci.

Vybavení ateliéru

Cena za pronájem

1 - 2 hodiny: 450 Kč / hodinu + cena za pozadí
3 a více hodin: 300 Kč / hodinu + cena za pozadí

Cena za pozadí

Termín fotografování si předem rezervujete emailem, ve volné termíny od aktuálního času až 30 dní dopředu. Minimální doba rezervace je 1 hodina. Papírové pozadí je účtováno 300Kč za každý započatý 1 běžný metr (nově poškožené nebo pošpiněné - nikoli za pozadí, které je již použito).

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Při zrušení rezervace 24 hodin před focením ve všechních dnech, požaduji 100% z ceny rezervace. Rezervaci, která byla učiněna na víkend, je možné zrušit 48 hodin předem bez storno poplatků, jinak poplatek činí 100% z ceny rezervace.

Jak zarezervovat fotografický ateliér

Pravidla pronájmu ateliéru

Zahájením pronájmu se rozumí čas uvedený v objednávce, a nikoli čas, kdy se fotograf skutečně dostaví do ateliéru. Ukončením pronájmu ateliéru se rozumí okamžik, kdy nájemce opustí ateliér, nikoli okamžik, kdy  ukončí fotografování .

Platba za pronájem ateliéru se provádí po ukončení pronájmu.

Další služby:

Asistence fotografa Lukáše Navary při Vašem fotografování. Pomůže Vám s nastavením, světel, měřením expozice, kompozicí.

Cena za asistenci: první hodina 450 Kč, každá další hodina 250 Kč

Profesionální vizážistka, stylistka od 800 Kč

Komerční focení/natáčení a velká produkce cena dohodou

Pokud jste v našem ateliéru spokojeni, doporučujeme z důvodu omezené kapacity uzavŕít smlouvu na více měsíců, u dlouhodobých pronájmů se hodiny nad rámec účtují ve stejné sazbě. V ceně je zahrnuto základní zaučení k používání techniky.

Rezervace alespoň 1 den dopředu, pokud ale bude ateliér volný, vyhovíme Vám i na poslední chvíli. Vizážistku / stylistku si můžete objednat i zvlášť na projekty mimo náš ateliér.

Sleva při jednodenní rezervaci ateliéru na 7 a více hodin

 


Provozní řád

Provozní řád je ke stažení ZDE.

Nedílnou součástí provozního řádu je „Smlouva o dočasném poskytování prostor ateliéru NAVARAFOTO  vč. vybavení“, kterou je třeba podepsat při prvním pronájmu ateliéru NAVARAFOTO.

Pronájem techniky

*na podmínky a ceny pronájmu fototechniky se prosím informujte


Uvedené ceny jsou bez DPH

MENU