Pronájem ateliéru

Pronájem ateliéru

Fotografujete jednou za rok a začínáte nebo prostě je vám líto vyhodit hromadu peněz za vybavení fotoateliéru?
Pak je pro Vás vhodný jednorázový pronájem ateliéru.

Ateliér NAVARAFOTO se nachází nedaleko Hlavního vlakového nádraží v Olomouce a je lehce dostupný díky MHD ze zastávky Pasteurova. Pokud přijedete automobilem, parkování je možné přímo před vchodem do ateliéru.

Pronájem ateliéru je určen fotografům, kteří ocení kvalitní techinické vybavení a velký prostor. Ateliér NAVARAFOTO je dostupný všem fotografům, ať už úplným začátečníkům, mírně pokročilým fotografům, nebo profesionálům s velkými nároky.
Ateliér je vybaven pro malé i velké foto i video produkce, v ateliéru je možnost instalace greenscreenu. 

Příjemné prostředí ateliéru s výškou stropu 4,5 metru, zajistí absolutní soukromí, kde fotograf i model jsou ničím nerušeni a mají prostor se soustředit pouze na perfektní výslednou práci.

Vybavení ateliéru

 

Termín fotografování si předem rezervujete emailem, ve volné termíny od aktuálního času až 30 dní dopředu. Minimální doba rezervace je 1 hodina. Papírové pozadí je účtováno 300Kč za každý započatý 1 běžný metr (nově poškožené nebo pošpiněné - nikoli za pozadí, které je již použito).

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Při zrušení rezervace 24 hodin před focením ve všechních dnech, požaduji 100% z ceny rezervace. Rezervaci, která byla učiněna na víkend, je možné zrušit 48 hodin předem bez storno poplatků, jinak poplatek činí 100% z ceny rezervace.

Jak zarezervovat fotografický ateliér

Pravidla pronájmu ateliéru

Zahájením pronájmu se rozumí čas uvedený v objednávce, a nikoli čas, kdy se fotograf skutečně dostaví do ateliéru. Ukončením pronájmu ateliéru se rozumí okamžik, kdy nájemce opustí ateliér, nikoli okamžik, kdy  ukončí fotografování .

Platba za pronájem ateliéru se provádí po ukončení pronájmu.

Další služby:

Asistence fotografa Lukáše Navary při Vašem fotografování. Pomůže Vám s nastavením, světel, měřením expozice, kompozicí.

Pokud jste v našem ateliéru spokojeni, doporučujeme z důvodu omezené kapacity uzavŕít smlouvu na více měsíců, u dlouhodobých pronájmů se hodiny nad rámec účtují ve stejné sazbě. V ceně je zahrnuto základní zaučení k používání techniky.


Rezervace alespoň 1 den dopředu, pokud ale bude ateliér volný, vyhovíme Vám i na poslední chvíli. Vizážistku / stylistku si můžete objednat i zvlášť na projekty mimo náš ateliér.

Sleva při jednodenní rezervaci ateliéru na 7 a více hodin

 


Provozní řád

Provozní řád je ke stažení ZDE.

Nedílnou součástí provozního řádu je „Smlouva o dočasném poskytování prostor ateliéru NAVARAFOTO  vč. vybavení“, kterou je třeba podepsat při prvním pronájmu ateliéru NAVARAFOTO.

Pronájem techniky

*na podmínky a ceny pronájmu fototechniky se prosím informujte


MENU
X

Navštivte také náš nový web

LUKÁŠ NAVARA - svatební fotograf

www.lukasnavara.cz